
VELE SEMMIT NEM FELEJT EL
A Sencor digitális LCD jegyzetfüzet úgy fogja szolgálni, mint a második feje lenne. Gyorsan össze kell írnia egy bevásárlólistát vagy egy To-Do listát? Az érintőceruza segítségével, ami a csomag része, néhány pillanat alatt minden fontos megjegyzést lerajzolhat, leírhat, felvázolhat. Az érintőceruzát pedig egyszerűen becsúsztatja a résbe közvetlenül a táblagépen.
AKÁR MUNKÁHOZ IS TÖKÉLETES
A 8,5” LCD kijelző nemcsak kiváló minőségű, hanem ellenálló is. A felülete ráadásul nyomásérzékeny úgyhogy, ha megnyomja az érintőceruzát, a megnövekedett nyomást vastagabb vonalként továbbítja. Így nagyon egyszerűen tud satírozni, aláhúzni vagy kiemelni, ugyanolyan természetesen, mint papíron. És ha valami nem sikerül, nem számít. Mindent kitörölhet egyetlen gomb megnyomásával.
KOMPAKT TESTBEN NAGY KITARTÁS
Vékony, mint egy füzet, mégis a többszörösét írhatja rá, mint egy sima papír jegyzettömbbe. Karcsú és ugyanakkor könnyű kialakításban minden benne rejlik, ami szükséges. A készülék súlya mindössze 110 g. A tápellátásához elég egy sima CR2016 elem, amellyel tényleg hosszú ideig kitart. A csere könnyű, és pillanatok alatt megoldható.
MŰSZAKI PARAMÉTEREK
- Interaktív
- Vezérlés Toll
- Lekövethető
- Hangszórók
- Szín Fekete
- Tömeg 0,11 kg
Jótállási idő:
A kötelező (jogszabály által előírt) jótállás feltételei a jótállási időt sávosan, a tartós fogyasztási cikk bruttó eladási árához igazodva határozza meg. (Weboldalunkon bruttó eladási árat tüntettük fel.)
A kötelező jótállás időtartama:
- 10 000 forintot elérő, de 250 000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén 2 év,
- 250 000 forint eladási ár felett 3 év.
A jogszabály által előírt kötelező jótállási időn felül a gyártó önkéntes jótállást is vállalhat, melyet akár többletfeltételhez is köthet. Kérjük, az önkéntes jótállás feltételeiről minden esetben körültekintően tájékozódjanak a gyártó elérhetőségein! (270/2020. (VI. 12.) Korm. rendelet)
Valamint tájékoztatásul közöljük, hogy a 2021. január 1-től hatályos rendelet csak a fogyasztó és vállalkozás közötti szerződés keretében eladott, a rendelet mellékletében felsorolt új tartós fogyasztási cikkekre írja elő a kötelező jótállás szabályait.
Fogyasztó lehet természetes személy, vagy mikro-, kis- és középvállalkozás. Másik kitétel, hogy csak akkor minősül fogyasztónak egy személy/cég, ha a szakmája, önálló foglalkozása vagy üzleti tevékenysége körén kívül köt szerződést.
Fontos információ! Az oldalunkon található termékleírásokat és specifikációkat a lehető legnagyobb gondossággal töltjük fel, azonban előfordulhatnak bennük pontatlanságok vagy elírások. Amennyiben egy adott termékkel kapcsolatban részletesebb vagy speciális információra van szükséged, javasoljuk, hogy keresd fel a gyártó hivatalos weboldalát, vagy lépj kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal, ahol készséggel állunk rendelkezésedre.