
Erőteljes szárítás alacsony hőmérsékleten a ThermoProtect tartozékkal
Az egyedülálló kialakítású ThermoProtect tartozék hatékonyan keveri a meleg és hideg levegőt a mindennapos ápoláshoz.
_kisebb.jpg)
ThermoProtect tartozék
Az egyedülálló kialakítású ThermoProtect tartozék hatékonyan keveri a meleg és hideg levegőt a mindennapos ápoláshoz. 15 °C-kal csökkenti a hőmérsékletet, miközben gyorsan szárítja a hajat.
Speciális ionos ápolás a fényes, könnyen fésülhető hajért
Ez a nagy teljesítményű ionos rendszer szárításonként akár 20 millió iont* állít elő, ami fokozza a haj ragyogását. Ennek eredményeként a haj fényes és könnyen kifésülhető lesz.
Erőteljes szárítás 2100 W-os teljesítménnyel
A 2100 W-os hajszárító erőteljes légáramlást biztosít a gyönyörű eredményért, minden nap.
Hideglevegő-beállítás az utolsó simításokhoz
A hideglevegő-beállítás hideg levegőt biztosít a haj formázásához és rögzítéséhez.
Precíz szabályozás 6 hő- és sebességfokozattal
Könnyedén kiválaszthatja a hajának és stílusának leginkább megfelelő hő- és sebességkombinációt. A hat különböző fokozattal pontosan szabályozható a személyre szabott formázás.
Vékony fúvócső a végső simításokhoz és pontos formázáshoz
A vékony fúvócső lehetővé teszi a levegő precíz irányítását a végső simításokhoz és a pontos formázáshoz.
Jótállási idő:
A kötelező (jogszabály által előírt) jótállás feltételei a jótállási időt sávosan, a tartós fogyasztási cikk bruttó eladási árához igazodva határozza meg. (Weboldalunkon bruttó eladási árat tüntettük fel.)
A kötelező jótállás időtartama:
- 10 000 forintot elérő, de 250 000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén 2 év,
- 250 000 forint eladási ár felett 3 év.
A jogszabály által előírt kötelező jótállási időn felül a gyártó önkéntes jótállást is vállalhat, melyet akár többletfeltételhez is köthet. Kérjük, az önkéntes jótállás feltételeiről minden esetben körültekintően tájékozódjanak a gyártó elérhetőségein! (270/2020. (VI. 12.) Korm. rendelet)
Valamint tájékoztatásul közöljük, hogy a 2021. január 1-től hatályos rendelet csak a fogyasztó és vállalkozás közötti szerződés keretében eladott, a rendelet mellékletében felsorolt új tartós fogyasztási cikkekre írja elő a kötelező jótállás szabályait.
Fogyasztó csak természetes személy lehet. Cég vagy bármilyen más szervezet nem minősül fogyasztónak. Másik kitétel, hogy csak akkor minősül fogyasztónak egy személy, ha a szakmája, önálló foglalkozása vagy üzleti tevékenysége körén kívül köt szerződést.
Fontos információ! Az oldalunkon található termékleírásokat és specifikációkat a lehető legnagyobb gondossággal töltjük fel, azonban előfordulhatnak bennük pontatlanságok vagy elírások. Amennyiben egy adott termékkel kapcsolatban részletesebb vagy speciális információra van szükséged, javasoljuk, hogy keresd fel a gyártó hivatalos weboldalát, vagy lépj kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal, ahol készséggel állunk rendelkezésedre.