Vezeték nélküli Bluetooth streaming
Csatlakoztassa vezeték nélkül okostelefonját vagy tabletjét és élvezze a lenyűgöző sztereó hangzást.
3.250 mAh újratölthető akkumulátor
A beépített, újratölthető Li-ion akkumulátor akár 10 órányi lejátszási időt biztosít.
IPX7 vízálló kialakítás
Vigye magával a hangszóróit bárhová. Medencés buli? Tökéletes. Hirtelen felhőszakadás? Nem probléma
Környezetbarát csomagolás
A JBL elkötelezett a fenntarthatóbb, környezetbarátabb csomagolás mellett. A Flip Essential 2 újrahasznosítható papír alapú dobozba csomagolva érkezik, beleértve a belső tálcát is. A műanyag lógócímke több mint 90%-ban újrahasznosított, a külső oldal pedig szója tintával van nyomtatva.
Technikai jellemzők
- Termék típusa: Bluetooth hangszóró
- Hangszórók száma: 1 (44 x 80 mm)
- Jelátvitel: Vezeték nélküli
- Frekvenciaátvitel: 65 Hz - 20 kHz
- Névleges teljesítmény (RMS): 20 W
Kialakítás
- Bluetooth Csatlakozók:: USB Type-C (töltés)
- Bluetooth verzió: 5.1, töltési idő: 3 óra, IPX7 védelem
Áramellátás
- Elem/ akkumulátor típusa:Li-Po
- Akkumulátor üzemidő:Akár 10 óra
- Akkumulátor kapacitás:3250 mAh
Általános jellemzők
- Szélesség:175 mm
- Magasság:68 mm
- Mélység:70 mm
- Szín:Szürke
- Tömeg:0.52 kg
Jótállási idő:
A kötelező (jogszabály által előírt) jótállás feltételei a jótállási időt sávosan, a tartós fogyasztási cikk bruttó eladási árához igazodva határozza meg. (Weboldalunkon bruttó eladási árat tüntettük fel.)
A kötelező jótállás időtartama:
- 10 000 forintot elérő, de 250 000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén 2 év,
- 250 000 forint eladási ár felett 3 év.
A jogszabály által előírt kötelező jótállási időn felül a gyártó önkéntes jótállást is vállalhat, melyet akár többletfeltételhez is köthet. Kérjük, az önkéntes jótállás feltételeiről minden esetben körültekintően tájékozódjanak a gyártó elérhetőségein! (270/2020. (VI. 12.) Korm. rendelet)
Valamint tájékoztatásul közöljük, hogy a 2021. január 1-től hatályos rendelet csak a fogyasztó és vállalkozás közötti szerződés keretében eladott, a rendelet mellékletében felsorolt új tartós fogyasztási cikkekre írja elő a kötelező jótállás szabályait.
Fogyasztó csak természetes személy lehet. Cég vagy bármilyen más szervezet nem minősül fogyasztónak. Másik kitétel, hogy csak akkor minősül fogyasztónak egy személy, ha a szakmája, önálló foglalkozása vagy üzleti tevékenysége körén kívül köt szerződést.
Fontos információ! Az oldalunkon található termékleírásokat és specifikációkat a lehető legnagyobb gondossággal töltjük fel, azonban előfordulhatnak bennük pontatlanságok vagy elírások. Amennyiben egy adott termékkel kapcsolatban részletesebb vagy speciális információra van szükséged, javasoljuk, hogy keresd fel a gyártó hivatalos weboldalát, vagy lépj kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal, ahol készséggel állunk rendelkezésedre.